USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Studio Hibiscus 150 M Des Plages Orient Bay Orient Bay Español Studio hibiscus 150 m des plages orient bay La Baie-Orientale Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Studio Hibiscus 150 M Des Plages Orient Bay

ex. Studio Charma Soualiga A Orient Bay

Rezerwacja online
2026-08-31
2026-09-01

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

33

Studio Hibiscus 150 M Des Plages Orient Bay

 Wi-Fi
 Prywatna plaża

Plaża

 Klimatyzacja
 Zwierzęta domowe

Przyjazny zwierzętom


Studio Hibiscus 150 M Des Plages Orient Bay o powierzchni 18 m² cieszy się pierwszorzędną lokalizacją i zapewnia łatwy dostęp do Marigot Market w prawie 7 km, gdzie goście mogą robić zakupy. Ten apartament może pomieścić maksymalnie 2 osób.

Fort Louis znajduje się prawie 15 min jazdy od apartamentu, a Farma Motyli znajduje się w odległości 25 min spacerem. Obiekt jest zaledwie 5 min spacerem od centrum miasta. Wyspa Pinel leży w prawie 2 km stąd.

Apartament oferuje oddzielną toaletę i prysznic. Ponadto w łazience zapewniono suszarka do włosów i ręczniki.

Dla wygody Gości obiekt noclegowy obejmuje pełnowymiarową kuchnię z czajnikami elektrycznymi, lodówką i przyborami kuchennymi. 10 minut jazdy samochodem od 1-pokojowego Studio Hibiscus 150 M Des Plages Orient Bay do lotniska Grand-Case.

  • Lotniska
  • Grand-Case
    4,2 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Całkowity zakaz palenia
  • Wi-Fi
  • Przyjazny zwierzętom
  • Fryzjer/salon piękności

Opcje wyżywienia

  • Czajnik
  • Przybory kuchenne
  • Stół na świeżym powietrzu

Usługi rekreacyjne

  • Plaża
  • Parasole plażowe

Usługi

  • Sklepy/ usługi komercyjne

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Klimatyzacja
  • Przebieralnia
  • Taras
  • Meble ogrodowe
  • Herbata i kawa
  • Stół
  • Pralka
  • Podłoga z parkietem

Ważna informacja

Przyjazd: od 17:00 do 23:59
Wyjazd: do 11:00

Często Zadawane Pytania

  • Czy Studio Hibiscus 150 M Des Plages Orient Bay obejmuje kuchnię?

    Tak, Studio Hibiscus 150 M Des Plages Orient Bay oferuje pełnowymiarową kuchnię.
  • Ilu gości pomieści Studio Hibiscus 150 M Des Plages Orient Bay?

    W Studio Hibiscus 150 M Des Plages Orient Bay może zostać zakwaterowanych maksymalnie 2 gości.
  • Czy w Studio Hibiscus 150 M Des Plages Orient Bay jest pralnia?

    Studio Hibiscus 150 M Des Plages Orient Bay oferuje pralkę.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-08-31
2026-09-01

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Studio Hibiscus 150 M Des Plages Orient Bay, Sint Maarten

9 Residence Ambarella Parc De La Baie Orientale, Orient Bay, Sint Maarten

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © hoteles-en-islas-del-caribe.com

All rights reserved